Let's think the unthinkable.
Let's do the undoable. Douglas Adams

filo
zofia

W SO FINE wierzymy, że komunikacja nie jest przekazem, a relacją, którą należy rozwijać i pielęgnować. Wiemy, co zrobić byś dotarł do swoich odbiorców i mógł cieszyć się kolejnymi sukcesami swojej firmy. 

Kulturę pracy w agencji oparliśmy o cztery mocne filary:

  • wiedzę 
  • doświadczenie
  • zaangażowanie
  • wsparcie klienta

Dzięki temu dajemy Ci pewność, że w SO FINE będziesz współpracował z zespołem profesjonalistów.  

Zawsze staramy się dobrze poznać naszych klientów. Analizujemy ich dotychczasowe działania, sytuację rynkową, cele, możliwości i ograniczenia. Badamy konkurencję i określamy potencjalnych odbiorców. Dopiero wtedy planujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania. Wszystko po to, aby tworzyć treści i narzędzia angażujące zmysły i budzące emocje.

doś
wiad
czenie

Jesteśmy agencją komunikacji interaktywnej. Nasze działania zdecydowanie przekraczają tworzenie stron internetowych, prowadzenie profili na Facebooku czy zakup przestrzeni reklamowej. Umiejętnie łączymy strategię marketingową, projektowanie graficzne, technologię i social media, by skutecznie promować Twoją markę i osiągać określone rezultaty.

Mamy doświadczenie m.in. w: budowaniu nowych marek, wprowadzaniu produktów na rynek, wsparciu startup’ów, opracowywaniu strategii komunikacji cyfrowej, zwiększeniu sprzedaży, organizacji i promocji eventów, komunikacji miast z mieszkańcami, employer brandingu, planowaniu i przeprowadzaniu kampanii reklamowych.

WLY™ – jesteśmy partnerem szwedzkiej agencji interaktywnej , współpracującej ze znanymi firmami na całym świecie, z którą wspólnie realizujemy kampanie dla klientów zainteresowanych rynkiem skandynawskim i IoT. Wspieramy marki polskie i międzynarodowe, działające w różnych branżach i na wielu europejskich rynkach. 

Oprócz pracy w agencji, realizujemy swoje pasje tworząc autorskie projekty. Nasza platforma SO CITY Twoje Centrum Informacji, przygotowana z myślą o szerokiej komunikacji, została indywidualnie dostosowana i z sukcesem wdrożona w Szczecinie. Narzędzie Wiadomości Szczecin jest dziś sercem systemu informacyjnego miasta.

 

Napisz, zadzwoń albo odwiedź nas w naszej siedzibie.

zapytaj@sofine.pl
+48 91 433 00 58

skontaktuj się z nami