Twoje Centrum Informacji Wiadomości Szczecin

doradztwo i consulting aplikacje mobilne marketing miejsc strategia komunikacji strony internetowe tworzenie oprogramowania

wyzwa
nie

Miasto Szczecin już od kilku lat realizuje strategię Szczecin Floating Garden 2050. Konsekwentnie wdraża jej kolejne elementy, zwracając uwagę nie tylko na wizję kształtu miasta, ale także aktualny światowy trend “smart city”. Zgodnie z nim, wykorzystując nowoczesne technologie, chciało efektywnie komunikować się z mieszkańcami.

rozwią
zanie

Z myślą o szerokiej komunikacji miasta z mieszkańcami, opracowaliśmy system SO CITY Twoje Centrum Informacji. W jego skład wchodzi: informacyjny serwis internetowy, aplikacja mobilna oraz panel dla administratorów do zarządzania wszystkimi publikowanymi treściami. Dodatkowo narzędzie pozwala na publikowanie paska flash news na innych stronach www i nośnikach typu monitory informacyjne w komunikacji miejskiej.

rozwią<br>zanie

efekt

SO CITY dostosowaliśmy pod określone miasto i wdrożyliśmy pod koniec 2016 roku. Wiadomości Szczecin, bo pod taką nazwą narzędzie jest obecnie dostępne, stało się sercem systemu informacyjnego Szczecina. Wszystkie informacje zintegrowane są w jednym miejscu, co ułatwia zarządzanie nimi i jednoczesne szybkie publikowanie we wszystkich dostępnych kanałach. Jest to także ogromne ułatwienie dla mieszkańców, którzy na bieżąco mogą śledzić wszystkie aktualności i mieć je - dosłownie - pod ręką.

Wiadomości Szczecin - Twoje Centrum Informacji
Wiadomości Szczecin - Twoje Centrum Informacji
Wiadomości Szczecin - Twoje Centrum Informacji
Wiadomości Szczecin - Twoje Centrum Informacji
Biorąc pod uwagę dotychczasowa współpracę, z pełnym przekonaniem mogę rekomendować agencję SO FINE jako partnera charakteryzującego się profesjonalizmem, rzetelnością i kreatywnością, a także dużą wiedzą merytoryczną z zakresu kreowania pozytywnego wizerunku w internecie.

Gmina Miasto Szczecin
Prezydent Szczecina
Piotr Krzystek

top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami