Klasyczna, zmysłowa, kobieca... KMX Fashion

doradztwo i consulting kampanie reklamowe strategia komunikacji branding

wyzwa
nie

KMX Fashion już od 25 lat zachwyca Polki doskonałym wzornictwem i wysokiej jakości wykonaniem. Umiejętnie łączy klasyczną elegancję z potrzebami kobiet i aktualnymi trendami. Aby nadążyć także za technologicznymi zmianami, marka rozpoczęła sprzedaż online, jednak jej wizerunek wymagał odświeżenia.

wyzwa<br>nie
KMX Fashion - Klasyczna, zmysłowa, kobieca...

rozwią
zanie

Jako pierwszym, zajęliśmy się znakiem graficznym KMX. Pracując nad jego redesignem, chcieliśmy oddać cechy marki: elegancję, klasykę i wysoką jakość. Następnym krokiem było przeprowadzenie kampanii online i prasowej, ponieważ nawet w przypadku silnej marki na rynku, nowy kanał sprzedaży potrzebuje promocji.

rozwią<br>zanie

efekt

Logo nabrało nowoczesnego charakteru, jednocześnie zachowując układ znany stałym klientom i bliski twórcom firmy. Świetnie prezentuje się zarówno w internecie i na nośnikach reklamowych, jak i samych produktach marki. W przypadku bardzo dobrze stargetowanej kampani, udało nam się dotrzeć do nowych odbiorców KMX, którzy chętnie korzystają z formy sprzedaży online.

efekt
KMX Fashion - Klasyczna, zmysłowa, kobieca...
KMX Fashion - Klasyczna, zmysłowa, kobieca...
Ekipa SO FINE w lot złapała nasze potrzeby. Odświeżenie logo było trafione w punkt już za pierwszym razem! Pracują bardzo terminowo, a sama komunikacja i wspólne spotkania były bardzo miłym doświadczeniem. Ci ludzie znają się na rzeczy!

KIMITEX s.j.
Prezes
Mirosław Jaroszek

klient: KMX Fashion
strona internetowa: www.kmxfashion.pl
top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami