SO FINE Blog

Specjalista od digital marketingu - jak być lepszym?

Ola Autor: Ola, 16.05.2019 Insider

Staramy się podchodzić do naszej pracy świadomie. Często nasze projekty wymagają refleksji i nieustannie szukamy odpowiedzi na pytanie: ,,Jak możemy zrobić to lepiej?''.

Nasze przemyślenia, którymi chcielibyśmy się dzielić, zebraliśmy w krótkim artykule.

1. Strategia!

Zanim podejmiemy się przygotowywania contentu, myślimy! Przygotowujemy koncepcję w oparciu o sugestie klienta. Głównym celem tworzenia strategii komunikacyjnej jest wyznaczenie drogi i kierunku, w jakim ma zmierzać wizerunek marki. Mając odgórnie założone 'ramy' jesteśmy w stanie tworzyć content, który jest spójny, a treści przez nas udostępniane zgadzają się z tym, co marka chce przekazać.

2. Planowanie

Planowanie to nasz chleb powszedni. Content planujemy z wyprzedzeniem, korzystając ze specjalnie przez nas przygotowanych kalendarzy. Dzięki temu jesteśmy w stanie w pełni przemyśleć posty i cały czas mamy ogólny podgląd na całą komunikację marki.

3. Rozwój

Uwierzcie nam, gdy mówimy, że praktycznie codziennie dowiadujemy się czegoś nowego. Digital marketing to wyjątkowa branża, która zmienia się nieustannie wraz z postępem technologicznym. W naszej branży, co chwilę pojawiają się modernizacje, z którymi musimy być na bieżąco. Dla przykładu: czy słyszeliście, że niedługo na Instagramie nie będziemy już widzieć, ile lajków zebrały posty? Ta informacja będzie dostępna wyłącznie autorom publikacji. Ciekawe, prawda?

4. Inspiracja

Branża marketingowa jest bardzo kreatywna. Staramy się poszerzać nasze horyzonty, obserwując, jak radzą sobie inne marki lub agencje. Zawsze wynosimy z tego coś pozytywnego i staramy się wdrażać nowe pomysły w projektach naszych klientów. Optymalizację naszych działań i dobro projektu stawiamy ponad wszystko!

Spodobał Ci się ten tekst? Chciałbyś pracować z agencją, która cały czas się rozwija? W takim razie kliknij w przycisk poniżej!

Zapytaj o wsparcie

 

 

 

Skontaktuj się z nami

zapytaj@sofine.pl
+48 91 823 88 25

Pozwól się zainspirować i zapisz się do naszego newslettera.